Katalog Avon

Avon to jedna z bardziej znanych firm sprzedających kosmetyki, perfumy i wiele innych produktów codziennego użytku. Jej produkty można zobaczyć w bardzo obszernych katalogach, które dostarczają konsultantki kosmetyczne Avonu. Jednak w tej chwili marka Avon działa także w sieci, gdzie każdy może zobaczyć katalog, zarejestrować się do klubu i złożyć zamówienie ze zniżką nawet nie będąc konsultantką kosmetyczną.

Jak otrzymać katalog?

Katalogi Avon są wysyłane do klientów i konsultantów kosmetycznych Avonu, którzy wcześniej dokonywali zakupów w lub wyrazili zainteresowanie zakupami. Jeśli szukasz katalogu Avonu, konsultantka kosmetyczna z pewnością Ci go udostępni. Jednak możesz sama zarejestrować się do Avon i zamówić katalog lub otrzymać do za darmo od swojego opiekuna. Klienci jak i konsultanci mogą kupować produkty za pośrednictwem za pośrednictwem klubu Avon, czy przedstawiciela firmy Avonu. Konsultantka kosmetyczna z pewnością je od Ciebie przyjmie i zrealizuje. Jeżeli zarejestrujesz się do Avon masz też nieograniczony dostęp do elektronicznej wersji katalogu, tak więc masz na bieżąco wgląd do oferty firmy.

Co znajduje się w katalogu Avon

Katalog zawiera szeroką gamę artykułów, takich jak perfumy, kosmetyki, akcesoria codziennego użycia, bielizna, czy biżuteria. Oczywiście to nie wszystko, oferta jest dużo bardziej rozbudowana. Wyróżnić należy:

  • perfumy damskie i męskie
  • kosmetyki perfumowane
  • kosmetyki do makijażu
  • kosmetyki pielęgnacyjne do ciała i włosów
  • produkty dla dzieci
  • akcesoria typu szczotki do włosów, masażery, pędzle do makijażu itp.

Każdy katalog zawiera spis treści na początku, więc doskonale się w nim odnajdziesz i szybko znajdziesz interesujący Cię produkt. Wewnątrz są także specjalne strony zapachowe, dzięki którym zorientujesz się jak pachnie dany kosmetyk i czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Katalog elektroniczny Avon

Wersja papierowa katalogu Avon cieszy się dużą popularnością. Jednak firma wychodząc na przeciw swoim klientom i konsultantom stworzyła i-katalog do przeglądania go poprzez internet. Przejście firmy Avon na technologię cyfrową nie oznacza, że klienci przestają kupować ich katalog. W każdej kampanii Avonu konsultantka kosmetyczna zamawia co najmniej kilka sztuk papierowej wersji. Oznacza to, że ich klienci nadal lubią przeglądać ofertę w tradycyjnym katalogu. Dostęp do elektronicznej wersji jest jednak bardzo wygodny. Ta dodatkowa opcja wygenerowała dodatkowe przychody dla wszystkich konsultantek kosmetycznych Avonu. Klienci mają teraz więcej opcji kupowania. Więc jeśli chcesz coś kupić z Avonu, konsultantka kosmetyczna może zaproponować klika możliwości zakupu i odbioru towaru.

Focus czyli broszura dla konsultantek kosmetycznych Avonu

Każdy kto zapisze się do Avonu, otrzymuje od firmy mnóstwo dodatkowych korzyści. Wśród nich jest magazyn Avonu konsultantek kosmetycznych, dzięki któremu osoby współpracujące z firmą mogą liczyć na super oferty promocyjne i wyprzedaże przeznaczone tylko dla nich. Będąc tylko klientem nie masz do nich wglądu, jeśli jednak zarejestrujesz się do Avonu jako konsultantka kosmetyczna otrzymasz do nich dostęp, a także otrzymasz specjalne zniżki i profity, dzieki którym zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *